O nas

Kiedy byliśmy mali, graliśmy w lesie i nosiliśmy do domu kijki i różne kawałki drewna do grania. Od tej pory kochamy drewno i naturę, a nową inspiracji znajdujemy każdym dnem z każdym nowym produktem. Dzisiaj, kiedy już jesteśmy dużymi chłopakami, ciągłe gramy sobie z drewnem. Stale nas bowiem bawi „nosić kijki z lasu” tylko wybraliśmy sobie lasy z całego świata, w których rosną egzotyczne drzewa. A każdego dnia wymyślimy, co nowego zrobić z tych kijków co moglibyśmy nosić wszędzie z sobą.

Dlaczego nosić Woodfi?
Dlatego że drewno świetnie wygląda a dodatkowo będziesz w każdym przypadku unikalny dzięki oryginalności każdego kawałku drewna. Ubierz się do kawałku natury i pokaż swój styl!
Drzewo jest odnawialny źródło i jego obróbka jest przyjazna dla środowiska – tak pomagasz i naturze.

Jesteśmy czeską marką z drewnianymi modnymi dodatkami. Proponujemy drewniane okulary przeciwsłoneczne, drewniane zegarki i drewniane etui na telefony i to wszystko z 100% jakościowego drewna. Dzięki naszej ścisłej orientacji jesteśmy zdolni załatwiać i wysilać zamówienia do 24 godzin i zaopatrzyć najwyższą jakość produktów.

Do naszych klientów należy nie tylko zwykły odbiorcy i miłośnicy mody, ale też firmy.


Dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

Darmowa dostawa K wszystkim produktom jest darmowa dostawa i to włącznie pobrania pocztowego.
Darmowa dostawa jest dla wszystkich klientów na terenie Polski.
Gwarancja jakości Na nasze produkty jest gwarancja 24 miesięcy. Większość reklamacji rozwiązywano wymianą towaru za nowy oraz zwrotem pieniędzy w pełnej wysokości.
Korzystne ceny Za swoje pieniędzy otrzymacie produkty z jakościowych wybranych drew. Wszystko jest wyrzeźbiono z masywnego drewna i dlatego nie tylko długo wytrzyma, ale też świetnie wygląda.
Wskazane ceny są z VAT i są proste od jakichkolwiek kolejnych opłat.
Woodfi